Choď na obsah Choď na menu
 


Návštevná kniha

18. 1. 2009

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Blahoželanie

(Darinka, 3. 12. 2010 16:15)

Tvoj významný deň.

Nech sa Ti píše ešte lepšie ako doteraz,
nech Tvojích kníh je stále viac.
K tomu aj pevné zdravie
a veľké spisovateľské šťastie.

P.S. Teraz som skončila, veľmi ma to mrzí. Ozvem sa :) Papa

Pozdrávek z Čech!

(michaela, 28. 7. 2009 14:19)

Dobrý den "hupka", tak jsem se na chvilku dostala k nahlédnutí na Vaše stránky. musím říct, že se mi hned zlepšil den. Prší a ikdyž jsou pouhé dvě hodiny odpoledne, je tma, na červenec je to takové smutné počasí.
Takže po večerech se pustím do četby, snad mi slovenština nebude dělat problém, v písemné podobě ji moc nepraktukuji, tak uvidíme.
Moc Vás zdravím a napíšu své dojmy, hned jak se pustím do četby.
Krásný den M.Holíková - Altec- snad si vzpomínáte (IFS)

Poklona

(Lucia, 3. 2. 2009 16:01)

Ste skvelá!!! Kamarátka mi povedala o Vašej stránke a tak som neváhala a klikla si sem. Dosť som sa začítala do príbehov a nevedela som sa odtrhnúť. Naozaj píšete krásne! Vaše diela ma natoľko zaujali, že som si hneď objednala aj knihu Roman a Júlia... Už sa neviem dočkať, kedy mi príde domov! Verím, že bude aspoň taká skvelá ako Choď domov. Držím palce pri pokračovaní!

RUŽE ZO ZÁLIVU

(Hupka, 25. 1. 2009 19:01)

"Ruže zo zálivu" je historický román napísaný na motívy rusko-amerického televízneho seriálu "Úbohá Nasťa". V ČR známy pod názvom "Anastázia".
Po skončení filmu som si povedala, že ja by som príbeh napísala úplne inak. Prijmite jednu z mnohých verzií tohto príbehu a neberte to prosím ako plagiát. Skôr ako zábavnú fikciu, fun fiction, FF. Fikcia, ktorá možno poteší a skráti dlhé zimné večery, alebo upršaný deň.

Moja prvotina.

Vlastne tento seriál "má na svedomí" že som konečne začala písať a svoje sny a fantázie premenila na skutočnosť.

Choď domov

(Hupka, 25. 1. 2009 16:34)

Milá Janka, príbeh samozrejme dokončím. Len niekedy nie je čas, niekedy sila a aj pani múza si dáva načas. Pokračovanie bude, len prosím priaznivcov o trpezlivosť. Vďaka.

Klobúk dolu...

(Janka, 24. 1. 2009 19:50)

Tak si tu sedím pri počítači, listujem po náhodných stránkach, ťúkám heslá do Googla a nájdem túto stránku. Pozerám, pozerám a začítam sa do príbehu "Choď domov". Musím uznať, že sa mi veľmi zapáčil. Dosť dlhú dobu sa snažím nájsť nejakú knihu, ktorá by ma zaujala dejom - proste žiadne klišé! No a istý čas sa mi to nedarilo... (aj keď priznávam, že moja parketa sú skôr historické romány, no rada si prečítam aj niečo súčastnejšie) A potom som natrafila konečne... KONEČNE na niečo, skvelé... niečo iné... niečo nové... výnimočné... zaujímavé a strhujúce... No a na moje veľké sklamanie na konci zistím, že KONIEC vlastne ani NIE JE... Škoda, že to nie je dokončené!!! Mne sa to veľmi páčilo. A už sa mi stalo viackrát, že sa do niečoho na internete začítam a neskôr zistím, že je to len rozrobené a nedokončené. A vidím, že ste to už dlhšie nedopisovali, tak predpokladám, že to v tom už ani pokračovať nebudete??? Prečo??? Veď to bolo skvelé!!!