Choď na obsah Choď na menu
 


Niečo o mne - About me

7. 1. 2008
 

Who is Hupka? Simply woman.

 

Kto vlastne je Hupka? Celkom obyčajná žena. 

Pracujem v súkromnom sektore ako účtovníčka. Nakupujem, varím a robím rôzne práce ako bežná slovenská žena. Internet je mojím priateľom a vášňou. Vďaka nemu som sa zoznámila s mnohými skvelými ľuďmi a naučila veľa užitočných vecí. Rada si pozriem pekný film a počúvam nielen rockovú hudbu.

Mám rada ľudí, deti, zvieratá, kvety  a rada si vymýšľam. Obdivujem prírodu ako celok.  Ak mám byť úprimná, som veľmi kontroverzný človek. Niekedy nežná žena, niekedy úplný opak, občas ma vidno, ale hlavne počuť.

Môj učiteľ zo strednej školy  mi kedysi povedal, že mám bujnú fantáziu. Jedného dňa som nechala svojej fantázii voľnosť a počúvala hlas, ktorý mi diktoval, čo mám písať.  Tak vznikli moje príbehy. Najprv som mala jedného čitateľa, lebo som nechcela svoje príbehy dať prečítať nikomu.  Osmelila som sa až neskôr. Postupne čitateľov pribúdalo, ohlasy boli priaznivé a preto som sa rozhodla zverejňovať svoju tvorbu na internete.

Som romantik telom aj dušou, preto píšem romantické príbehy. Ale som aj rocker, filozof a občas, skôr často rebel.

V živote sa riadim týmto krédom: "Biznis je niečo za niečo, láska je niečo za nič."

Manžel mi vymyslel prezývku Hupka.
Ľubka - Hupka. Znie to celkom dobre a tak som si ju prisvojila a pod týmto menom ma poznajú čitatelia na internete niekoľko rokov.
Budem rada, ak prídete a budete čítať moje príbehy. Začiatky boli nesmelé, ale každý nejako začína. Nikto sa nenarodí hotový básnik, či spisovateľ.

Dúfam, že Vás nesklamem a moje príbehy Vám urobia radosť.

Mojím cieľom je potešiť všetkých. Aby zabudli na svoje problémy. Stres sa stal našim každodenným spoločníkom a my sme zabudli snívať. Tak som si jedného  dňa povedala, že takto nemôžem žiť ani ja, ale ani ostatní. Musíme aj snívať, ale my, dospelí, na to často zabúdame. A ten, kto odchádza do ríše fantázie nie je agresívny a ja nemám rada násilie.

Nezabúdajme na naše sny a túžby, občas sa zastavme a urobme si prestávku.

Budem rada, ak Vašu prestávku medzi realitou a fantáziou budete tráviť čítaním mojich myšlienok.

Sny sú dôležité a posúvajú nás dopredu. Jeden z mojich snov sa splnil a môj príbeh zo súčasného Slovenska "Roman a Júlia" dostal knižnú podobu. Dala som do príbehu svoje 
 

Možno preto mi vydavateľstvo TRIBUN BRNO dalo šancu. Je pre mňa ako prvé dieťa pre matku, a preto navždy zostane mojou srdcovou záležitosťou.

 

Ľubica Štefaniková

P.S. Ak ma stretnete na ulici, pokojne mi môžete hovoriť Hupka.

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Odkaz nielen pre pani Júliu

(Hupka, 7. 1. 2009 20:58)

Príbehy, ktoré momentálne na stránke nie sú, časom pribudnú. Nie sú dokončené, sú rozpísané dlho a akosi pani múza otáľa s pokračovaním. Keď pribudne pokračovanie niektorého príbehu, príbeh bude znova verejný. Mám výčitky, že už dlho nič nepribudlo, ale nasilu sa písať nedá. Vďaza za priazeň a pochopenie.

otazka

(Julia, 7. 1. 2009 19:32)

Dobry vece, pani Hupka.Mam na vas otazku. Predtym ste mali viac pribehou v ponuke ktore este neboli dokoncene, ako napr africke nebo, alebo pribeh o mladej zene, ktora sa snazila prebit zivotom. Som zo zahranicia , takze som rada ak sa dostanem aspon takym sposobom ku slovenskej beletrii. Tie pribehy uz nebudete uverejnovat na internete? Dakujem za odpoved. Julia

prosba

(Tomáš Vojtěchovský, 18. 9. 2008 13:47)

můj mejl: tovin@seznam.cz

prosba

(Tomáš Vojtěchovský, 18. 9. 2008 13:47)

Dobrý den, prosím Vás, pošlete mi na sebe mejl nebo icq nebo jiný kontakt(ne-e telefon-jsem z ČR)...Potřeboval bych se Vás na něco zeptat :-)
Děkuji, bagrball